Yorkid ja Biewerid Eestis

Kennel & Grooming

Esileht  /  Kutsikad  /  Meist

Me tervitame teid heameelega oma saidil, mis on pühendatud Yorkshire’i terjeritele ja nende erinevatele värvivariatsioonidele.

Mina, Inna Boronets, olen kenneli Silver Shell omanik. Mul on koertega töötamise kogemust rohkem kui 25 aastat. Yorkshire’i (jorkširi) terjeri tõu vastu tekkis mul huvi 2012. aastal ja sellest ajast alates armastus nende pisikeste, kuid väga krapsakate ja aktiivsete koerte vastu aina suureneb.
Yorkied on valmis oma peremeest saatma alati ja kõikjal, nad on tõelised koertest seltsilised. Tõugu iseloomustavad sellised tõelised koerte omadused nagu kannatlikkus, rahulikkus, head kombed; nad on väga südamlikud, alluvad treeningule, kiinduvad pere külge ning sobivad väga hästi lastega, samuti teie teiste koduloomadega.
Kui teil on plaanis võtta endale väike karvane sõber ja teie valik langes Yorkiele, siis me aitame teil kutsikat valida, sõltuvalt teie eesmärkidest ja vajadustest, kas hingele või näitustele, samuti anname nõu nende toitmise, hooldamise ja kasvatamise kohta.
Kui teil on juba koer, siis meie saidil leiate huvitavat ja kasulikku teavet tõuaretuse, koerte hooldamise, karvastiku kärpimise, toitmise ja muude koerapidamisega seotud küsimuste kohta. Kirjutage meile, sest me heameelega vastame teie küsimustele.